Visi straipsniai

VERSLO PRADŽIA

VERSLO PRADŽIA: KĄ SVARBU APGALVOTI IR ATLIKTI?

Galimybė pradėti savo verslą vilioja daugelį žmonių, tačiau gana dažnai keliamas klausimas, nuo ko vertėtų pradėti. Turbūt kiekvienas mūsų yra girdėjęs posakį, kuriame teigiama, kad gera pradžia – pusė darbo, taigi, kokia turėtų būti kiekvieno verslo pradžia?

VERSLO IDĖJA

Žinoma, verslas visuomet yra pradedamas nuo idėjos. Kartais net ir patys netikėčiausi sumanymai gali užtikrinti tikrai nemažą pelningumą, todėl būkite originalūs, ir galbūt tai jums atneš sėkmę. Nors ne visada galima būti užtikrintiems, kad originali idėja garantuos gaunamas pajamas, tačiau kiekviename versle visuomet yra bent mažiausia rizika.

RINKOS ANALIZĖ

Versle tikrai teks susidurti su konkurentais, todėl visada yra pravartu išanalizuoti rinkos situaciją, pasidomėti, ką gali pasiūlyti konkurentai, pasvarstyti, ką jūs galite padaryti geriau nei kiti, ir t.t. Jei užsiimsite tam tikros produkcijos prekyba, įvertinkite, ar pirkėjams galėsite pasiūlyti geresnes kainas nei jūsų konkurentai, ieškokite tinkamiausių tiekėjų.

VERSLO PLANO RENGIMAS

Nors kartais verslas yra sukuriamas ir be šio dokumento, tačiau būtent jis gali padėti įvertinti būsimas rizikas, numatyti, kokios galimos verslo grėsmės, paskaičiuoti, kokių investicijų prireiks įgyvendinant verslo sumanymą, ir t.t. Verslo planas padeda objektyviai pažvelgti į savo sumanymą bei pritraukti investuotojų, todėl šis žingsnis yra ypatingai svarbus.

ĮMONĖS STEIGIMAS

Nuspręskite, koks juridinis statusas geriausiai atitiktų jūsų poreikius: jei įmonę steigs tik vienas asmuo, galima pasvarstyti apie individualios įmonės kūrimą, jei įmonės akcininkų bus ne daugiau nei 10, pagalvokite apie mažosios bendrijos steigimą, na, o tuomet, jei akcininkų skaičius bus didesnis nei 25, turėsite steigti uždarąją akcinę bendrovę. Nors šis juridinis statusas mūsų šalyje yra pats populiariausias, tačiau įvertinkite tai, įmonės steigimui bus reikalingas įstatinis kapitalas, o gautas pelnas galės būti išmokamas tik per dividendus. Nuspręskite, kas tvarkys įmonės buhalteriją Buhalterinė apskaita gali būti tvarkoma savarankiškai, arba šiuos darbus galima patikėti specialistams, kurie tuo pasirūpins už jus. Jei apskaitos dokumentų kiekis bus ganėtinai nedidelis, kur kas palankiau rinktis buhalterines paslaugas teikiančią kompaniją, kuri  reikalingus dokumentus galės tvarkyti nuotoliniu būdu. Tai, žinoma, kainuos gerokai pigiau, o jūs galėsite sutaupyti tikrai nemažai laiko.

INTERNETINĖS SVETAINĖS KŪRIMAS

Net ir tuomet, jei prekės ar paslaugos internetinėje erdvėje nebus siūlomos, pravartu susikurti savo internetinę svetainę su kokybišku seo, kurioje bus pristatoma jūsų įmonės veikla. Dažnas mūsų dominančios informacijos ieško būtent internetinėje erdvėje, todėl tai jums gali padėti pritraukti daugiau klientų.

IMKITĖS DARBŲ!

Verslo pradžia bus tikrai sėkminga, jei darbų imsitės su dideliu entuziazmu ir tikėsite savo jėgomis. Svarbiausia – neatlikti skubotų sprendimų, visuomet apgalvoti įvairias alternatyvas bei įvertinti, kad net ir patys geriausi sumanymai ne visada gali užtikrinti pakankamai greitai gaunamą pelną.    

Daugiau informacijos ieškokite čia : Buhalterinė apskaita Vilniuje Buhalterinės paslaugos Vilniuje

 Susiję straipsniai

Naujienos ir informacija

 Susiję straipsniai

Naujienos ir informacija

 Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

Buhalterinė apskaita

Išskirtinės paslaugos

Konsultacija