Privatumo politika

Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.

  1. UAB „Financia“gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti  jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
  2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsųsvetainėje ir užsako paslaugas bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
  3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą,mūsųwww.financia.lt svetainėje, atsakinga UAB „Financia“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu info@financia.lt
  4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.
  5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiateį Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, rasite paspaudę šią nuorodą >>
  6. UAB „Financia“tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
  7. Svetainėjegali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
  8. Mūsų Internetosvetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, YouTube) įrankius ir šio trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
  9. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje >>
  10. UAB „Financia“pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.