Visi straipsniai

BUHALTERINIŲ PASLAUGŲ KAINA

BUHALTERINIŲ PASLAUGŲ KAINA: NUO KO JI PRIKLAUSO?

Buhalterinės apskaitos tvarkymas visuomet reikalauja tam tikrų specifinių žinių bei įgūdžių, tad nieko nuostabaus, kad šių darbų atlikimą dažniausiai nusprendžiama perleisti specialistams. Kartais yra baiminamasi, kad teikiamų paslaugų kainos gali būti pernelyg didelės, todėl palanku žinoti, kas turi įtakos šių paslaugų teikimo kainodarai. Taigi, nuo ko priklauso buhalterinių paslaugų kaina?

DARBUOTOJŲ SKAIČIUS

Darbuotojų atlyginimo skaičiavimas reikalauja ypatingo atidumo, ir, žinoma, specifinių žinių bei laiko, tad nieko keisto, kad įmonės darbuotojų skaičius turi įtakos teikiamų paslaugų kainai. Buhalterines paslaugas teikiančios bendrovės neretai yra numačiusios skirtingus teikiamų paslaugų planus (smulkioms, vidutinėms ir stambioms įmonėms), kurie yra išskiriami pagal įmonės darbuotojų skaičių (pavyzdžiui, smulkiu verslu laikoma tokia įmonė, kuri turi ne daugiau nei 2 darbuotojus, vidutiniu – įmonės, turinčios 3-10 darbuotojų, o stambiu – bendrovės, kurios yra pasamdžiusios daugiau nei 10 darbuotojų).

NUMATOMŲ SĄSKAITŲ KIEKIS

Net ir nedidelėse įmonėse per mėnesį gali būti tvarkoma gana nemažai sąskaitų, todėl į tai atsižvelgiama rengiant buhalterinių paslaugų kainodarą. Įprastai yra numatoma, kokia kaina bus taikoma esant vienokiam ar kitokiam dokumentų kiekiui, tačiau tuomet, jei dar tik pradėjote savo veiklą, gali būti sudėtinga numatyti, koks bus sąskaitų kiekis (tokiu atveju ne visada yra įmanoma iš anksto sužinoti tikslią teikiamų paslaugų kainą).

AR ĮMONĖ YRA PVM MOKĖTOJA?

Buhalterinių paslaugų kaina taip pat priklauso ir nuo to, ar bendrovė yra PVM mokėtoja. Tuo atveju, jei jūsų bendrovė yra PVM mokėtoja, buhalterinės apskaitos tvarkymas kainuos brangiau, tačiau tikrai rasite tokių buhalterijos specialistų, kurie apskaitos tvarkymą galėtų pasiūlyti pačia palankiausia kaina.

SKIRTINGŲ ĮMONIŲ NUSTATYTI ĮKAINIAI

Tikėtina, kad vienų bendrovių siūlomos buhalterinės paslaugos kainuos pigiau arba brangiau nei kitų, todėl pravartu pasidomėti, kokios yra nustatytos preliminarios kainos. Įkainiai gali būti paskaičiuojami pagal tai, kokios bus atliekamų darbų apimtys, ir tuomet, jei jus pasiūlymas tenkins, galėsite pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

SUTARTIES LAIKOTARPIS

Tuo atveju, jei pasirašoma ilgalaikė bendradarbiavimo sutartis, buhalterinių paslaugų kaina gali būti mažesnė, tačiau tai – derybų klausimas. Kaina taip pat gali priklausyti ir nuo to, kas kiek laiko bus tvarkoma buhalterinė apskaita (kas mėnesį, rečiau ar dažniau).

KONSULTACIJŲ TEIKIMAS

Į buhalterinės apskaitos paslaugų kainą taip pat gali būti įtraukiamos ir konsultacijos. Kainai turės įtakos tai, kiek laiko numatoma skirti konsultacijoms (valandą, dvi ar daugiau). Jei pasirinktame paslaugų pakete konsultacijos nebuvo numatytos, tokiu atveju tai gali kainuoti papildomai. Kartais gali būti reikalinga ne tik buhalterių, bet taip pat ir teisininkų konsultacija, todėl pasidomėkite, ar galėsite tą pasirinkti. Nors gali atrodyti, kad visoms įmonėms teikiamų paslaugos kainos turėtų būti vienodos, tačiau iš tiesų kainai turi įtakos daugybė įvairių veiksnių, nuo kurių priklauso, kiek laiko teks skirti numatytų darbų atlikimui.

Daugiau informacijos apie buhalterines paslaugas rasite šioje nuorodoje.

 Susiję straipsniai

Naujienos ir informacija

 Susiję straipsniai

Naujienos ir informacija

 Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

Buhalterinė apskaita

Išskirtinės paslaugos

Konsultacija