Apie mus

UAB "Financia" – profesionali apskaitos įmonė, teikianti kvalifikuotas buhalterinės apskaitos, konsultacijų paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Mūsų patirtis ir išsilavinimas leidžia mums pilnai patenkinti mūsų klientų lūkesčius ir poreikius, sėkmingai vystant bei plėtojant bendrą darbą, prisidedant prie įmonės veiklos sėkmingos plėtros.

Esame labai lankstūs savo klientų atžvilgiu. Jūsų įmonės vadovai arba atsakingi asmenys visuomet žinos su kuriuo UAB "Financia" atstovu gali bendrauti įvairiais Jus dominančiais klausimais, gauti reikiamas ataskaitas, spręsti kitas problemas. Mes nereikalaujame papildomai sumokėti už kiekvieną smulkų darbelį, kaina abipusiu susitartimu gali būti perskaičiuota tik žymiai išaugus darbų apimčiai. Negana to, bet kada darbo valandomis galėsite tiesiogiai paskambinti būtent tam specialistui, kuris veda jūsų įmonės buhalteriją, tad nereikės visų iškilusių klausimų spręsti per mūsų vadovus ar vadybininkus.
Stengiamės kuo labiau optimizuoti ir automatizuoti visus darbo procesus, todėl ne tik sutvarkysime visą jūsų buhalteriją ir pasirūpinsime finansiniais klausimais, bet taip pat laikui bėgant pateiksim siūlymus ir pastebėjimus kaip optimizuoti įmonėje vykstančius procesus.

Garantuojame aukštą savo darbų kokybę.